Aktualności

Najnowsze wieści ze świata Mellongames

Mellongames z certyfikatem NKQuality

by admin
  • 11.09.2012

Spółka Mellongames – pierwszy polski wydawca darmowych gier online – została wyróżniona certyfikatem NKQuality. Certyfikat przyznawany jest deweloperom, rekomendowanym przez portal nk.pl i świadczy o wysokiej jakości oraz niezawodności aplikacji przygotowanych przez Mellongames.

NK wprowadziła certyfikat w lipcu. Mellongames jest jedną z pierwszych firm, uhonorowanych tym certyfikatem.

Jak napisano w uzasadnieniu „Partner tworzy aplikacje zgodnie z warunkami dobrej współpracy, określonymi przez NK. Certyfikat zaświadcza o doskonałej znajomości środowiska portalu nk.pl, wysokich kompetencjach, rzetelności i terminowości”. Mellongames współpracuje z serwisem nk.pl od stycznia. W tym czasie firma opracowała aplikacje na potrzeby reklamy na portalu dla klientów, takich jak TVN, Sony i Nivea.

„Certyfikat NKQuality jest dla nas bardzo istotnym wyróżnieniem. Tworzenie aplikacji na potrzeby reklamy w portalach społecznościowych to dla Mellongames ważny obszar biznesowy. Społeczności to środowisko dynamiczne, w którym stykamy się z odbiorcami aktywnymi, ale i wymagającymi. Dlatego jakość aplikacji reklamowych, tworzonych na potrzeby portali społecznościowych, ma ogromne znaczenie dla budowania wizerunku reklamowanej marki. Cieszę się, że NK doceniła nasze kompetencje i wysoki poziom realizacji Mellongames. Myślę, że certyfikat ten będzie dla Klientów ważnym argumentem przemawiającym za współpracą z naszą firmą.” – wyjaśnia Olga Knap, Head of Advergames, Mellongames.

Certyfikat NKQuality został wprowadzony w lipcu br. Jego zadaniem jest wyróżnienie najlepszych deweloperów, współpracujących z portalem nk.pl.

Deweloperzy, ubiegający się o certyfikat, muszą spełnić cztery podstawowe warunki:

- terminowość (oddawanie aplikacji zawsze w terminie i bieżące usuwanie ewentualnych problemów),

- jakość (brak lub mała ilość znalezionych w projektach błędów),

- dobra znajomość środowiska portalu (znajomość API NK zapewniająca dużą samodzielność pracy),

- rzetelność (m.in. w zakresie prowadzenia testów, reakcji na zgłoszenia użytkowników, ochrony prywatności i danych osobowych).

NK ma prawo monitorować jakość produktów i usług, oferowanych przez firmy wyróżnione certyfikatem. Klienci wybierając deweloperów wyróżnionych certyfikatem mogą mieć pewność, że przygotowane przez nich kampanie będą odznaczać się wysoką jakością.