Sieć reklamowa

Największa sieć reklamowa dedykowana grom w Polsce

Ad4MMO - Sieć reklamowa

Firma Mellongames posiada własną sieć reklamową – Ad4MMO. Eliminuje ona koszty promocji własnych tytułów, a także zarabia poprzez emisję reklam zleconych przez lokalnych i zagranicznych wydawców gier. Mellongames dostarcza narzędzie raportujące dla kontrahentów i wydawców (witryn internetowych). Sieć reklamowa to narzędzie do łatwej i skutecznej promocji gier na rynku polskim, a docelowo także na rynku zagranicznym. Sieć ta skupia się na modelu rozliczeń CPA (Cost Per Action) i CPP (Cost Per Player), spółka pobiera opłatę za każdą rejestrację gracza, który zarejestruje się poprzez dany serwis.

Własna sieć reklamowa to doskonałe rozwiązanie dla Mellongames, ponieważ pozwala ograniczyć wydatki na kosztowne promowanie „swoich” tytułów, a dodatkowo dostaje zlecenia promocji produktów od innych producentów i wydawców.

W okresie działalności spółka w oparciu o zlecenia promowała ponad 100 tytułów gier online, współpracowała z takimi markami jak:

Bigpoint GmbH, GameForge GmbH, Aeria Games Europe GmbH, Gala Network Europe, Travian GmbH, Upjers GmbH, Playa Games GmbH, InnoGames GmbH, Frogster Online Gaming GmbH, Burda:ic GmbH i inne.

Aktualnie Ad4MMO jest największą siecią reklamową dedykowaną grom w Polsce. Zarząd planuje rozszerzyć działalność na inne kraje Europy Wschodniej i Zachodniej, wykorzystując know how współpracowników i wieloletnie doświadczenie w reklamie internetowej i budowaniu sieci reklamowej. Spółka planuje systematycznie pozyskiwać wydawców z zakresu szeroko rozumianej tematyki rozrywkowej oraz wprowadzać nowe formaty reklamowe.

Ad4MMO w liczbach

Ponad 2 miliony pozyskanych graczy

Ponad 200 aktywnych witryn

Ponad 30 aktywnych kampanii reklamowych

Ponad 100 wypromowanych gier

Skontaktuj się z nami

KONTAKT