Wydane gry

Nasze portfolio gier F2P

Wydane gry

AD400 (http://www.ad400.pl/) - To najnowsza gra strategiczna czasu rzeczywistego, wydana na rynku europejskim. AD400 wyróżnia się turowym systemem walki. Gracz może wybrać jeden z trzech trybów walki: ręczny, automatyczny i offline. Dla doświadczonych graczy szczególnie interesującą funkcją będzie możliwość korzystania z systemu walki podobnego do gry w szachy: kontrola nad wszystkimi jednostkami, możliwość zmiany formacji bitewnej, zmiana jednostki. Dzięki temu gracz będzie miał szansę zwiększyć efektywność bojową swojej armii.
Akcja AD400 ma miejsce podczas inwazji Hunów na Europę w piątym wieku, kiedy podzielone zostało Imperium Rzymskie. Gracze mogą dołączyć do jednej z frakcji i budować miasta, rekrutować bohaterów oraz tworzyć armie. Każda frakcja ma swój unikalny styl architektoniczny, bohaterów i jednostki. Bohaterowie i jednostki zdobywają doświadczenie i stają się coraz silniejsze poprzez walki w instancjach i kampaniach wojennych przeciwko innym graczom.

Mellongames jest wyłącznym wydawcą AD400 na rynku polskim.

Dragon’s Call (http://www.dragonscall.pl/) – gra przeglądarkowa typu MMORPG z rozbudowanym systemem craftingu oraz animowanymi scenami walki. Gra odniosła sukces w Ameryce Północnej i Azji. Cechuje się wzmocnioną grafiką w stylu fantasy z animowanymi scenami batalistytcznymi. Tytuł ten oferuje elementy rozgrywki PvP (Player versus player) jak i PvE (Player vs environment). Dla urozmaicenia stylu gry, gracz ma możliwość wyboru jednej z czterech klas postaci. W każdej klasie jest dostępna cała gama różnorodnych broni, umiejętności oraz zdolności, które pomagają przejść kolejne etapy.

Mellongames jest wyłącznym wydawcą Dragon’s Call na rynku polskim.

Meow Talk to darmowa gra typu free to play przeznaczona dla dzieci w wieku 7-13 lat. To typowa gra przeglądarkowa oparta na grafice 2D. Wiele zabawnych mini gier pozwala użytkownikom nauczenia się dobrej postawy obywatelskiej, zdobycia wiedzy ekonomicznej i zrozumienia na czym polegają różne zawody.

Meow Talk oddaje również do dyspozycji live chat oraz wiele specjalnych wydarzeń, takich jak wirtualne koncerty czy specjalności wakacyjne. Gra jest darmowa, ale użytkownik może uzyskać pełny dostęp do kolejnych poziomów i korzystać z innych przywilejów pełnego członkostwa.


Moja Mafia – kreator własnych gier o tematyce mafijnej, osadzony w przeglądarce.

MojaMafia

Każdy użytkownik ma możliwość zrobienia własnej gry, nad którą ma pełną kontrolę jako administrator oraz może zaprosić do niej innych użytkowników. Można zmieniać layouty, opcję gry, użytkowników, reklamować się i wiele więcej.

To co jest na pewno nowością, to możliwość zarobienia na tym prawdziwych pieniędzy! Każdy użytkownik należący do naszej gry, może kupić kredyty dające bonusy, my jako właściciele gry otrzymujemy za każdą wydaną złotówkę, nasz własny procent. Do dyspozycji użytkownika oddany jest pełen wachlarz usług, dzięki którym stworzymy oryginalną grę. MojaMafia.pl jest grą tekstową, wymagającą jedynie przeglądarki internetowej. W grze zarejestrowało się ponad 195 tys. graczy, a także zostało stworzonych ponad 33 tys. scenariuszy.

MojaMafia w liczbach

33 tysiące różnych scenariuszy

195 tysięcy graczy

Ponad 5000 aktywnych graczy każdego dnia

Skontaktuj się z nami

KONTAKT